Absolwenci

ABSOLWENCI  ROCZNIKA  2008/2009

1. Bachman Mateusz Piotr

2. Dylewska Agnieszka Joanna

3. Faber Justyna Magdalena

4. Fijałkowski Kamil

5. Gałek Andżelika

6. Jaśkowska Natalia Feliksa

7. Kalka Marta Karolina

8. Krochmalska Sandra Anna

9. Kulaszewska Klaudia Maria

10.Lewandowski Tobiasz piotr

11.Maciejczyk Alan Oskar

12.Makowiecka Agata Monika

13.Płaczkowska Iga Dominika

14.Podgórska Aleksandra Sylwia

15.Porada Karolina Marta

16.Pyziołek Piotr

17.Rejwer Alicja Katarzyna

18.Stasiuk Dominika

19.Sznejkowska Patrycja Monika

20.Wolska Justyna

21.Wolski Krzysztof

ABSOLWENCI  ROCZNIKA  2009/2010

1. Bukowska Marta Katarzyna

2. Foksiński Marcin

3. Ganżumow Joachim Dariusz

4. Golubski Tomasz

5. Góra Anna

6. Góra Magdalena Agnieszka

7. Grzywacz Jagoda Kamila

8. Jaśkowska Marlena Ewa

9. Jóźwikiewicz Patrycja Irena

10.Justka Katarzyna

11.Kowalewski Hubert

12.Lewandowski Rafał Wojciech

13.Miara Karolina Patrycja

14.Muchowska Zuzanna

15.Nowak Natalia Ewa

16.Rękawek Ryszard Józef

17.Roman Dominika Julia

18.Siach Maciej

19.Terpiłowska Weronika Anna

20.Zdaniukiewicz Artur

21.Zdaniukiewicz Marcin

ABSOLWENCI  ROCZNIKA  2010/2011

1. Bilski Dominik, Tomasz

2. Duda Jolanta, Anna

3. Faber Paweł, Adam

4. Fijałkowska Kinga, Katarzyna

5. Ganżumow Jerzy

6. Hnat Bogumiła, Marianna

7. Jańcik Krzysztof, Rafał

8. Jeziorska Kaja, Jadwiga

9. Justka Zuzanna

10. Lewicki Maciej

11. Łysakowska Katarzyna, Anna

12. Mazur Patrycja

13. Olejarczyk Aleksander

14. Porada Martyna, Edyta

15. Stasiuk Justyna

16. Sztobnicki Kamil, Tomasz

17. Wiśniewska Martyna, Maria

ABSOLWENCI  ROCZNIKA  2011/2012

1. Dzięcioł Daria

2. Faber Tobiasz, Władysław

3. Hnat Łukasz, Stanisław

4. Jańcik Robert, Damian

5. Kalka Tomasz

6. Krzemińska Beata, Agnieszka

7. Krzemińska Natalia

8. Krzemiński Łukasz

9. Leoniuk Wiktoria

10. Mondry Hubert

11. Pozorska Paulina, Bronisława

12. Wiśniewski Marek, Krzysztof

13. Zdaniukiewicz Jakub

ABSOLWENCI  ROCZNIKA  2012/2013

1. Bereszko Arkadiusz, Piotr

2. Bukowski Paweł, Bogumił

3. Dutka Natalia, Katarzyna

4. Dzięcioł Patrycja

5. Iwaszko Wiktor, Grzegorz

6. Jakubczyk Laura

7. Janeczek Szymon

8. Jeziorski Jakub, Bartosz

9. Kuś Mariusz

10. Lewandowska Wiktoria, Maria

11. Lewandowski Oliver, Wojciech

12. Mastalerz Aleksandra, Kaja

13. Mastalerz Jagoda, Władysława

14. Milewska Justyna, Natalia

15. Porada Weronika, Anna

16. Rudnik Mateusz, Kamil

17. Siach Bartosz

18. Świrydo Adrian

19. Zdaniukiewicz Milena, Marta

                                                 ABSOLWENCI  ROCZNIKA  2013/2014

1. Bulczak Szymon

2. Duda Rafał, Mirosław

3. Ganżumow Patryk, Adrian

4. Golubska Karolina

5. Hebel Arleta

6. Hnat Alicja, Patrycja

7. Jakubowska Marta

8. Lewicki Kacper

9. Nowak Klaudia, Irena

10. Rojowski Kacper

11. Stokłosa Mateusz, Marek

12. Szrajber Kornel, Jarosław

13. Wiśniewski Mateusz

14. Wolska Aleksandra, Irena

15. Wolski Rafał

Wielu naszych absolwentów kończąc poszczególne etapy kształcenia zdobywa prestiżowe zawody.

Są wśród nich:

– lekarze,

– nauczyciele,

– prawnicy,

– sędziowie,

– leśnicy,

– strażacy,

– policjanci,

– żołnierze,

– elektronicy,

– ekonomiści,

– finansiści.

Zajmują wysokie stanowiska w różnego rodzaju instytucjach, firmach, zakładach, prowadzą własną działalność gospodarczą.