Galeria

Dzień Dziecka

Wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Rodzice przygotowali kiermasz ciast, starsi uczniowie- loterię fantową, a później dzieci popisywały się swoimi talentami wokalnymi. Były także konkurencje sportowe dla dzieci i rodziców. Zabawa była przednia !

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla kl. IV i V

W konkursie uczestniczyli mistrzowie ortografii na poziomie kl. IV i V.

Dzień Matki

Nasi najmłodsi uczniowie przygotowali dla swoich mam program na wesoło. Po uśmiechniętych minach widać, że wszystko się udało. Naszym kochanym mamom życzymy 100 lat w zdrowiu i radości.

Święto Konstytucji 3 Maja

Uroczysty apel przygotowali uczniowie kl.IV i V pod kierunkiem p. R. Mazur i p. R. Czarnowskiego. Było dostojnie i poważnie.

Pomagamy naszej koleżance.

Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz ciast, z którego dochód został przeznaczony na leczenie naszej młodszej koleżanki. Życzymy jej duuużo zdrowia !

Konkurs języka angielskiego

Konkurs przygotował p. Robert Czarnowski, a godnie reprezentowali naszą szkołę : J. Kwaśniewska, J. Von Smuda Trzebiatowski i M. Jakubowski.

Pierwszy dzień wiosny 2016.

Nareszcie jest ! Długo na nią czekaliśmy. Wszystkie klasy przygotowały ekologiczne marzanny, które zostały spalone na stosie. Mamy nadzieję, że zima już nas nie będzie straszyła.

Dzień Kobiet 2016

To jeden z milszych dni w naszej szkole. Wszyscy panowie, ci mali i ci duzi, okazali nam wiele sympatii.

Finał Powiatowy w minipiłkę siatkową chłopców

Walka była zacięta, ale w zgodzie z duchem sportu. Oto zwycięzcy: I m Borowy Młyn, II m Świerzno, III m Gostkowo, IV m Łubno. Życzymy dalszych sukcesów.

Karnawał 2016

Tegoroczny karnawał nawiązywał strojami do bohaterów książek. Wszyscy uczniowie bardzo dobrze się do tego przygotowali. Brawa dla nich!!! Gratulujemy pomysłów.

Dzień Babci i Dziadka 2016

Najmłodsze dzieci z naszej szkoły przygotowały swoim babciom i dziadkom niespodziankę . Zaśpiewały piosenki, powiedziały wierszyki i wręczyły prezenty, które same zrobiły. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy duuużo zdrowia!!!

Mikołajki 2015

Doczekaliśmy się! W poniedziałek przybył do naszej szkoły św. Mikołaj. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a nasz gość wręczył wszystkim paczki. Uśmiechy dzieci mówią same za siebie. Do zobaczenia za rok!

Andrzejki 2015

Były wróżby i przepowiednie. Bawiliśmy się wyśmienicie.

Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Starosty Bytowskiego

19 listopada 2015r. odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej o Puchar Starosty Bytowskiego w tenisie stołowym. Po zaciętej rywalizacji nasze dziewczęta zakwalifikowały się do półfinału wojewódzkiego w Łupawie, w którym zajęły III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Wręczenie pucharu

22 października 2015 r. gościliśmy pana Mirosława Batrucha, radnego Sejmiku województwa pomorskiego. Powodem tej wizyty było wręczenie pucharu i medali dziewczętom, które zdobyły III miejsce w finale wojewódzkim 6 Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii drużyn dziewcząt starszych. Zespół, aby dojść do eliminacji wojewódzkich, przeszedł przez etap gminny, powiatowy i półfinał wojewódzki. Uczennice trenują pod kierunkiem nauczyciela pana Ireneusza Płaczkowskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Święto patrona szkoły i ślubowanie klas pierwszych

W tym roku połączyliśmy aż trzy uroczystości: DZIEŃ PATRONA SZKOŁY, ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH i DEN. Razem z bohaterami utworów H. Sienkiewicza p. dyr. I. Ryckiewicz pasowała pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Rodzice i Samorząd Uczniowski wręczyli pierwszakom upominki, aby dobrze czuli się w naszej szkole. Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursów na temat naszego patrona. Najlepszym zostały wręczone nagrody. Na zakończenie całej uroczystości uczniowie przedstawili krótkie scenki z życia szkoły i wręczyli kwiatki wszystkim pracownikom szkoły.

Rozpoczęcie r. szk. 2015/2016

Witamy w nowym roku szkolnym. Po minach wszystkich uczestników uroczystości widać, że bardzo tęsknili za szkołą. Życzymy POWODZENIA!!!

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek 26 czerwca 2015 r. zakończyliśmy naukę w bieżącym roku szkolnym. Najlepszym uczniom p. dyrektor wręczyła nagrody. Pożegnaliśmy także uczniów klasy szóstej. Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Wieczorek klasy szóstej

Ten szczególny wieczór dla uczniów kl. VI i ich rodziców tradycyjnie rozpoczęliśmy polonezem. Później była wesoła zabawa i konkursy.

Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły

W turnieju wzięło udział pięć drużyn ze szkół : SP nr1 w Miastku, SP w Lejkowie i SP Świerzno. Wygraliśmy w konkurencji drużyn chłopców i dziewcząt. Gratulujemy!!!

Wizyta senatora Romana Zaborowskiego

Pan senator Roman Zaborowski odwiedził naszą szkołę, aby wręczyć upominki wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie " Szkoła marzeń". Przypominamy, iż troje uczniów zostało szczególnie wyróżnionych, a nagrodą był wyjazd do Warszawy, gdzie zwiedziły Sejm i Senat.

Wycieczka: Poznań i okolice

W tym roku klasa szósta zwiedziła Poznań i okolice, czyli Biskupin, Gniezno oraz Kórnik. Po minach widać, że wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.

Dzień Dziecka 2015

Dzień Dziecka obfitował w wiele atrakcji. Była mini lista przebojów oraz karaoke. Bawiliśmy się świetnie, co widać na zdjęciach.

Mistrz Ortografii kl. IV i V 2015

Mistrzem Ortografii w Gminie Miastko w kl. IV została Zuzanna Belka SP Świerzno ; II m -Maksymilian Czyżniewski SP nr1 Miastko ; III m - Filip Gurba. W kl.V mistrzem została Wiktoria Głąbała SP nr1 Miastko; II m Dominik Frączkiewicz ZS Dretyń; III m Natalia Laska SP nr2 Miastko. Gratulacje!!!Do zobaczenia za rok.

Konkurs " Historia Polski w datach"

W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół z Gminy Miastko. I miejsce zajął Szymon Wójcik SP nr1 w Miastku; II m-Hubert Zajst SP nr1 Miastko; III m -Julia Świątek-Brzezińska SP Wałdowo; IV m -Oliwia Pacewicz SP Świerzno; V m- Daria Olszewska SP Wałdowo. Gratulujemy.

Dzień Matki 2015

Dzieci z oddziału przedszkolnego i zerowego oraz kl. I-III przygotowały niespodziankę dla swoich mam. Zabawa okazała się jak zwykle bardzo udana (wystarczy spojrzeć na zdjęcia).

Nasi uczniowie w Warszawie

Wyjazd do Warszawy, to nagroda w konkursie " Szkoła marzeń" zorganizowanym przez Senatora RP p. Romana Zaborowskiego. Laureatami konkursu zostali: Julia Kwaśniewska, Natalia Bulczak i Konrad Piasecki.

Nagroda Oli

Ola zdobyła główną nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Cztery poty roku w oczach dziecka - wiosna". Gratulujemy!!!

Święto 3 Maja

Apel z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowali uczniowie klasy II i III.

Turniej BRD

W tym roku kolejny raz byliśmy gospodarzami Turnieju BRD. Nasza drużyna okazała się najlepsza w kategorii szkół podstawowych i zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Gratulujemy. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia !!!.

Pierwszy Dzień Wiosny 2015

Pierwszy dzień wiosny jest jednym z dni szczególnie lubianym przez dzieci. Klasy młodsze przygotowały apel; Samorząd Uczniowski- konkurs na ekologiczną Marzannę, a później były kiełbaski i ognisko. Zabawa była bardzo udana.

Dzień Kobiet 2015

W tym roku męska część naszej szkoły przygotowała niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Po minach widać, że uroczystość była bardzo udana.

Bal karnawałowy

Zabawą karnawałową zakończyliśmy I semestr. Jak widać wszyscy uczniowie i nauczyciele z radością rozpoczynają ferie zimowe. Życzymy wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku.

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia oddziały przedszkolne przygotowały uroczyste spotkanie dla babć i dziadków.

Jasełka 2014

Tradycyjnie, jak każdego roku, uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali przedstawienie jasełkowe. Gośćmi byli rodzice, którzy pomagają naszej szkole. Dziękujemy im wszystkim bardzo serdecznie. "Wystrojona choinka puszy się dumnie. W kominku trzaska płonące polano. W oddali głos słychać: " Czas Wigilię zacząć, do stołu podano!" Więc weźmy do ręki opłatek biały, niech spełnią się życzenia w Święta i rok cały! Wesołych Świąt!

Dekoracja 2014

Czekamy na święta!!!

Mikołajki 2014

Czekamy na Mikołaja !!! Wszyscy byliśmy bardzo grzeczni, więc dostaliśmy słodkie upominki.

Andrzejki 2014

Zabawa była przednia! Wróżby, wróżby i tańce.

Narodowe Święto Niepodległości

7 listopada 2014 r. odbył się uroczysty apel poświęcony 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Scenariusz całej uroczystości przygotowali uczniowie klasy szóstej.

Otwarcie placu zabaw

Mamy piękny plac zabaw !!! Cieszymy się bardzo. Nasze miny mówią o wszystkich naszych uczuciach.

Ślubowanie klasy pierwszej

" Jesteśmy już pierwszakami!" Wszystkim uczniom życzymy saaamych szóstek.

Dzień Edukacji Narodowej

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim pracownikom szkoły gorące życzenia z okazji DEN. Przygotowali krótkie przedstawienie i wręczyli kwiatki. STO LAT !

Ogólnopolski Konkurs "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń"

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń". W ramach konkursu wykonujemy różne zadania i zapraszamy gości (psycholog, pielęgniarka, policjanci, pedagog, kurator), którzy pomagają nam je zrealizować. Zakończenie i rozstrzygnięcie już w czerwcu.

Stroiki Świąteczne

Jak co roku dzieci w ramach pracy Samorządu Uczniowskiego wykonały stroiki świąteczne, które zostały sprzedane. Uzyskane pieniądze zostały przeznaczone na nagrody za udział w konkursach.

I Dzień Wiosny

Działo się, działo! Były śpiewy, konkurs na ekologiczną Marzannę, ognisko i zabawy.

8 Marca Dzień Kobiet

W tym dniu wszystkie kobiety "małe " i "duże" były szczególnie docenione przez mężczyzn z naszej szkoły.

Tłusty Czwartek

To następna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego. Pączki były wyjątkowo smaczne. Zapraszamy na kiermasz za rok !!!

Rycerze w szkole

W naszej szkole pojawiło się rycerstwo, uczniowie poznali trochę średniowiecznego życia oraz broni jaką posługiwało się rycerstwo w czasie walk i turniejów. Ciekawa lekcja historii oraz dużo zabawy.

Bal Karnawałowy

Pierwszy semestr zakończyliśmy zabawą karnawałową. Dzieci wzięły udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez wychowawców. A jak się bawiły?... widać na załączonych zdjęciach.

Jasełka

W tym roku historię narodzin Jezusa przybliżyli nam uczniowie klasy piątej, szóstej oraz trzeciej i czwartej. Na zakończenie spotkania wszyscy- uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz rodzice- zaśpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy.

Dekoracja świąteczna szkoły

Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Mikołajki

6 grudnia zawitał do naszej szkoły Mikołaj. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły byli bardzo grzeczni, więc obdarował nas prezentami. Musieliśmy jednak je „wykupić”. Stanęliśmy na wysokości zadania i wykonaliśmy zadanie na piątkę z plusem.

Andrzejki

29 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa. Samorząd Uczniowski przygotował kąciki wróżb, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili i brali udział w konkursach.

Poczet Sztandarowy 11 listopada w Święto Niepodległości

Nasz poczet sztandarowy podczas uroczystych obchodów Święta Niepodległości w Miastku

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 25 listopada 2013roku odbył się finał powiatowy Młodzieżowych Igrzysk Szkolnych i Gimnazjady w tenisie stołowym.

Turniej tenisa stołowego

Dnia 21.11.2013 r. odbył się gminny Turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach rywalizowały cztery szkoły podstawowe z naszej gminy. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli pierwsze miejsce. Tym samym zakwalifikowali się na eliminacje powiatowe.

Ślubowanie klasy pierwszej

Ślubowanie klasy pierwszej

Resustytacja

Ogólnopolski Program WOŚP "Ratujemy i uczymy ratować"

Święto Patrona Szkoły

Dzień Edukacji Narodowej i święto patrona szkoły

Nagrodzeni Nauczyciele z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nagrodzeni Nauczyciele z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Świerznie na rok szkolny 2012/2013

Gdańsk 2013

Braliśmy udział w konkursie „Zagrożenia w Indywidualnych Gospodarstwach Rolnych”. Okazało się, że na etapie wojewódzkim zdobyliśmy dwie nagrody: I miejsce przypadło Weronice Porada, a wyróżnienie otrzymała Wiktoria Lewandowska – uczennice klasy VI. Dodatkową nagrodą był wyjazd całej klasy VI do oliwskiego ZOO. Czekało na nas mnóstwo atrakcji.

Karnawał 2013

Jak co roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów od przedszkola do klasy VI. Po minach widać, że wszyscy świetnie się bawili. Nastrój karnawałowy udzielił się również nauczycielom.

Minilista Przebojów 2013

Zgodnie z tradycją w Dniu Dziecka odbyła się Minilista Przebojów. Dzieci jak zwykle wzorowo się przygotowały. Trzymamy kciuki, aby w dorosłym życiu odniosły wielki sukces na prawdziwej scenie.

Turniej ekologiczny 2013

Turniej przeznaczony dla klas I-III powiatu bytowskiego. To już X edycja.

Turniej ruchu drogowego 2013

W tym roku reprezentowała nas drużyna w składzie: Wiktor Iwaszko, Arek Bereszko i Mariusz Kuś. Chłopcy zajęli pierwsze miejsce drużynowo, a Arek – pierwsze indywidualnie.

Wycieczka do Niemiec

W czerwcu pojechaliśmy za naszą zachodnią granicę. Odwiedziliśmy Berlin, Hamburg i Heide Park. O wrażeniach z tego pobytu niech świadczą zadowolone miny uczestników.

3 maja 2013 Miastko